Menu
آسانسور در جرثقیل برجی
Anonym
/ دسته ها: دانستی ها

آسانسور در جرثقیل برجی

نگاهی دقیق تر به جرثقیل برجی

LC به عنوان قطعات جرثقیل بوده و خدماتی را فراهم می کند. این قطعات با کیفیت بالا در کارخانه تولید ، تعمیر و بازسازی خواهند شد که باعث می شوند تا خدماتی را به عنوان یک جرثقیل برای تلفن همراه ، از جمله در کامیون ، خزنده ، تمام زمین و جرثقیل شنی دار ایجاد نماید. برای استفاده از این جرثقیل می توانید با شرکت تولید کننده تماس گرفته و جرثقیل موردنظر را سفارش بدهید.

آناتومی آسانسور در جرثقیل برجی

جرثقیل برجی به عنوان جرثقیل جذاب قابل استفاده خواهد بود. ابعاد این جرثقیل به گونه ای طراحی می شود که اگر تصویر آن را در آسمان ببینید خواهید دید که تصویری مانند T از این جرثقیل به چشم می خورد. جرثقیل برجی را می توان به راحتی مونتاژ و دمونتاژ نمود که بسیاری از مردم در وهله اول از نحوه ساخت آن تعجب می کنند. شاید جالب ترین قطعه در جرثقیل برجی قطعه ای به نام آسانسور باشد که این قطعه در بخش مرکزی جرثقیل به صورت نهفته قرار داده شده است که اپراتورها توسط بالابر و آسانسور موردنظر در جرثقیل می توانند به ارتفاع بالا رفته و وارد جرثقیل شوند. جرثقیل برجی بر روی یک بتن ساخته شده است. از این برج به عنوان شفتی بلند برای ساختمان در حال احداث استفاده می شود. کارگران ساختمانی با کمک این جرثقیل می توانند به کمک آسانسور به اطراف حرکت کرده در حالی که به طور همزمان در حال ساخت به سمت بالا در حال رشد ساختار اطراف آسانسور می باشند.

 

اجزای تشکیل دهنده جرثقیل برجی

 

این سازه در جرثقیل با انباشته سازه های فلزی به شکل مکعب در بالای یکدیگر با ابعاد کوچکتر در جرثقیل مورد استفاده خواهد بود. آن ها را در یک زمان قرار داده و سپس در پیچ قرار خواهند داد. ساختار آن محکم و با دوام بوده و می تواند از جرثقیل پشتیبانی کرده و هم چنین از آسانسور جرثقیل نیز استفاده نماید. زمانی که عملیات ساخت و ساز به پایان رسید می توان آن را به راحتی واسازی کرده و آن را تبدیل به یک قطعه مکعب شکل نمود. آسانسور در جرثقیل برجی اغلب با یک منبع توان الکتریکی طراحی شده است. آسانسور در آن بسیار شبیه به یک آسانسور معمولی می باشد. آسانسور جرثقیل می تواند مقدار قابل توجهی از وزن را بلند کند.

 

مزایای استفاده از آسانسور در جرثقیل برجی

برای این که بتوانید از خطرات ساخت و ساز جلوگیری نمایید ، می توانید از جرثقیل برجی برای توسعه زیر ساخت ها استفاده نمایید. اما اگر نکات ایمنی در زمان استفاده از جرثقیل برجی رعایت نشود افراد زیادی جان خود را از دست خواهند داد. تا کنون تعداد 828 کارگر ساختمانی جان خود را در کار در سال 2013 از دست داده اند و دلیل آن هم رعایت نکردن قوانین و نکات ایمنی در حین کار بوده است. با توجه به آماری که از اداره بهداشت و درمان به دست ما رسیده است سقوط 302 مورد اعلام شده که منجر به مرگ بوده است که معادل 36.5 درصد خواهد بود. بیش از نیمی از کارگران ساختمانی ، با وارد آمدن ضربه ، برق گرفتگی و غیره دچار مرگ شده اند.

 

جرثقیل برجی تاور کرین

 

افزایش ایمنی

با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره شد اگر ایمنی در زمان ساخت و ساز رعایت شود به خصوص در زمانی که کارگران در ارتفاعات زیاد مشغول کار هستند از این تعداد مرگ و میر کاسته خواهد شد. به همین دلیل آسانسور در جرثقیل تعبیه شده است تا ایمنی کارگران افزایش یابد. اپراتور جرثقیل در بالای برج می تواند به راحتی به بالاترین نقطه برود و این کار را به راحتی با کنترل کردن می تواند انجام بدهد.

امکان اضافه کردن آسانسور به راحتی

آسانسور در جرثقیل برجی را به راحتی می توان بر روی جرثقیل برجی نصب کرد و به همان راحتی می توان آن را از جرثقیل جدا نمود. شرکت های تولید جرثقیل برجی در حال ساخت آسانسور با بهترین کیفیت و با اندازه ها ، وزن و طول های متفاوتی می باشند. از آسانسور با این ویژگی ها می توان در کارهای خاص استفاده نمود. معیار دیگری نیز در آسانسور تاثیر گذار خواهد بود و آن سرعت می باشد که می تواند در ابعاد 21 متر در دقیقه تا 40 متر در دقیقه کار خود را انجام بدهد.

 

 

مطلب قبلی ساخت جرثقیل دیواری
مطلب بعدی جرثقیل کارگاهی
Print
1091 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x